top of page

Polityka prywatności (wersja robocza)

Kotwica 2

Warunki korzystania z treści bloga do innych celów (wersja robocza)

Kotwica 1

Nie cierpię spamu, więc sam też nie zamierzam go generować

Firma Waldemar Nowak inaczej.tv zobowiązuje się do ochrony i poszanowania Państwa prywatności, a Państwa dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie do administrowania Państwa kontem, oraz do dostarczania produktów i usług, o które Państwo prosili, lub które pojawią się w przyszłości, a będą związane z ogólnie pojętą tematyką bloga.

 

Informuję, że korzystanie z czatu, wypełnianie formularzy, ankiet, udział w dyskusjach, komentowanie, itp., a w przyszłości zakupy w sklepie (w budowie) i w ogóle jakakolwiek aktywność w internecie związane są z przechowywaniem i przetwarzaniem danych osobowych, no po prostu nie da się tego uniknąć. Dlatego też każda tego typu aktywność, jest traktowana na blogu jako działanie świadome, niewymagające dodatkowej zgody, a pozyskane dane mogą posłużyć do prowadzenia statystyk aktywności na stronach. 

 

Ponadto zaznaczając pole "Akceptuję politykę prywatności bloga" + "Subskrybuj" wyrażacie Państwo zgodę na otrzymywanie Newslettera, oraz otrzymywanie informacji o produktach i usługach z blogiem związanych drogą mailową i/lub telefoniczną.

W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania newslettera, oraz zażądać usunięcia z listy mailingowej i innych aktywności na blogu (o ile się takie w przyszłości pojawią), kontaktując się z administratorem przez czat. 

Administratorem Państwa danych jest firma Waldemar Nowak inaczej.tv

Firma zastrzega sobie prawo, do okresowego wprowadzania niezbędnych aktualizacji w polityce prywatności.

A mówiąc normalnym językiem – od czasu do czasu mogę się z Państwem kontaktować w sprawie produktów i/lub usług, jak również innych treści związanych z blogiem, a które mogą Państwa zainteresować. Nie spodziewam się, ale gdyby się okazało, że mailing odbywa się zbyt często, albo jakikolwiek inny mechanizm automatyki bloga jest uciążliwy, to proszę o sygnał - wszystko można poprawić (mam przynajmniej taką nadzieję). Jeśli zgadzają się Państwo na powyższe, to proszę zaznaczyć odpowiednie pole wyboru tam gdzie jest to wymagane.

Oczywiście gdzieś w tle są też pliki Cookies – niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, oraz działają takie narzędzia jak Google Analitics i Facebook Pixel, oraz wtyczki społecznościowe: Facebook, Google, Instagram, Pinterest, Twitter, LinkedIn.
Gdy z czasem pojawią się dodatkowe materiały dźwiękowe i filmy, to wraz z nimi pojawią się narzędzia towarzyszące ich aktywności w SoundCloud i YouTube.

Ponadto mailing obsługiwany jest Wix.com, Gmail, HubSpot i przez każde z tych miejsc przewijają się również Państwa dane.

Nie zaryzykuję więc wskazania konkretnego miejsca gdzie Państwa dane są przechowywane, gdyż odbywa to się zgodnie z polityką prywatności każdej z wymienionych firm, a ich serwery stoją w różnych zakątkach planety. Jestem natomiast przekonany, że każda z tych firm dokłada wszelkich starań by dane pozostawały bezpieczne. 

Wszystkie opisane mechanizmy są niezbędne do sprawnego działania bloga – obsługi Państwa, usług na nim udostępnianych, oraz analityki. 

Na moim blogu obowiązuje prosta polityka dotycząca kopiowania treści:
1. Teksty, po mailowym otrzymaniu ode mnie zgody, można wykorzystywać w internecie w całości lub obszernych fragmentach – jedyne warunki to: czytelne zaznaczenie autorstwa i podlikowanie do oryginału na tym blogu.

2. Zdjęcia (bez przeróbek) po podlinkowaniu do źródłowej publikacji na tym blogu.

 

To chyba łatwe do spełnienia minima? Chętnie się dzielę owocami swojej pracy – wychodzę z założenia, że podstawowym celem istnienia tego bloga dzielenie się wiedzą, służenie ludziom i branży, acz chcę wiedzieć gdzie i do jakich celów moja praca jest wykorzystywana. W przypadku wątpliwości proszę o kontakt na czat.

W przypadku dostrzeżenia jakichkolwiek błędów, bądź naruszeń na blogu

proszę o niezwłoczny kontakt przez czat w celu ich usunięcia. ​

Wszelkie znaki graficzne, materiały fotograficzne i cytaty, nie stworzone przeze mnie, należą do ich prawnych właścicieli i autorów, a na blogu zostały wykorzystane jedynie w celach informacyjnych.

Firma Waldemar Nowak inaczej.tv zastrzega sobie prawo, okresowego wprowadzania aktualizacji w warunkach korzystania z tego bloga.

bottom of page