top of page

Kuźnia młodych talentów

Wśród wielu wspaniałości, jakie przyniósł ze sobą na ten świat SECRET SERVICE, była możliwość odkrywania i kształtowania młodych talentów. 

Wielu spośród nieletnich podówczas autorów, do dziś pracuje w mediach / IT, część z nich ukończyło nawet studia dziennikarskie. 

Do moich obowiązków należało m.in. przeglądanie poczty i selekcja rysunków do publikacji spośród setek przysyłanych miesiąc w miesiąc. To na łamach KGB (gazetopodobny dodatek do SS'a) zadebiutował jeden z najlepszych współczesnych komiksiarzy Michał ŚLEDZIU Śledziński (czyt. Wikipedia), że wymienię tylko największą gwiazdę (Blog Śledzia). 

Chcę powrócić do tej tradycji i częściowo udostępnić przestrzeń serwerową inaczej.tv dla osób, które pragnęłyby spróbować (a może sobie przypomnieć jak to kiedyś było) sił rysowniczych / pisarskich i dać upust swojej pasji związanej z muzyką lub sprzętem, a nie mają gdzie tego zrobić (prasa papierowa, czy duże portale to jednak środowisko hermetyczne). 

Umawiamy się, że każdy przysłany, a nie zamówiony uprzednio materiał posiada domyślną zgodę autora na jego publikację bez żadnych dodatkowych zobowiązań z mojej strony

W przypadku naruszenia praw autorskich osób trzecich, całkowitą i wyłączną odpowiedzialność prawną ponosi osoba, która naruszenia dokonała. 

Niech więc to będzie otwarte zaproszenie dla debiutantów, a nie sposób na robienie sobie jaj. 

Pegaz

PS. A tak przy okazji dodam, że odkryłem w piwnicy zachomikowane z czasów Secretowych całe pudło prac, które nie zdążyły trafić do druku, oraz mam gdzieś na dysku kilkadziesiąt stron w Wordzie tekstów do Super Superów. Jeśli będzie tylko zainteresowanie z waszej strony to te zapasy odkopię. 

... możliwe, że tam i jakieś nieznane "Śledzie" nawet leżą.

bottom of page