ASTELL&KERN A&norma SR25 – muzyczny luksus dla prawie każdego

Aktualizacja: 19 cze 2020

Jeśli komuś się wydaje, że jego najnowszy Samsung Galaxy, iPhone, czy muzyczny smartfon LG grają bardzo dobrze, to niech koniecznie posłucha przenośnych produktów Astell&Kern i wtedy pogadamy :)

Rusza przedsprzedaż przenośnego odtwarzacza wysokiej rozdzielczości – A&norma SR25 (Hi-Res Audio).

A&norma to linia luksusowych produktów dla szerokiej publiczności (Mass Premium), oferujących bardzo oryginalne, wyróżniające się na tle konkurencji wzornictwo, ale przede wszystkim niesamowity dźwięk, a to wszystko w wyjątkowo przystępnej cenie (uwzględniając co otrzymujemy w zamian).


ASTELL&KERN A&norma SR25

(kliknij żeby powiększyć)


Astell&Kern A&norma SR25

Poczynając od modelu AK70, celem Astell&Kern było dotarcie z wysoką jakością audio do coraz szerszej grupy miłośników muzyki. Następcą AK70, został model o dość oryginalnej nazwie A&norma SR15, który został rozwinięty jako SR25.

Dystrybutor: Astell&Kern A&norma SR25 jest produktem premium oferującym najnowocześniejsze technologie producenta, a jednocześnie jest w pełni zgodny z filozofią Astell&Kern wyrażając każdy detal muzyczny w taki sposób, jak najlepiej Astell&Kern potrafi. Astell&Kern A&norma SR25, to najnowsza odpowiedź, na niewyczerpane pytanie: „Jak jeszcze bardziej zbliżyć się do oryginalnego i zamierzonego brzmienia artysty?”.

Astell&Kern A&norma SR25 to rozwinięcie modelu SR15 o takie elementy jak:

  • dodanie nowego, szybszego czterordzeniowego procesora (pierwszy raz zastosowanego w SR15) w połączeniu z DAC Dual Cirrus Logic CS43198 Master Hi-Fi,

  • natywne wsparcie odtwarzania dla DSD256 oraz 32-bit/384 KHz,