Audio Forum w mieście Łodzi, czyli garść impresji obok

Relację z łódzkiej imprezy opublikowałem wczoraj na stronie InfoAudio.pl (czytaj tu). Nie ma więc sensu się powtarzać, ale korzystając z pretekstu chciałbym uzupełnić ją o kilka mniej oficjalnych zdjęć – nie tylko ze świata wielkiego audio, ale i samego miasta, bo przecież nie każdy z miasta Łodzi pochodzi.


Łódź, Salon Audio Forum - za 5 min. otwarcie

Ostatni piruet na miotle i można otwierać Salon Audio Forum przy ul. Narutowicza 23


Każdy, kto choć raz w życiu, kupował w jakimkolwiek salonie kolumny albo inny sprzęt wie, że największą zmorą jest czekanie na podłączenie. Pół biedy gdy się człowiek wcześniej umówi, że przyjedzie posłuchać zestawu XY, ale biada mu, gdy zechce na szybko porównać go z innymi kolumnami, a już zupełna tragedia się zaczyna, gdy wpadnie na pomysł by jeszcze podmieniać elektronikę – dzień w plecy.


Łódź, Salon Audio Forum - selektor kolumn

Interfejs użytkownika wygląda bardzo prościutko, ale...


Natomiast to co oferują Selektory w Salonach Denon (przynajmniej niektórych) i Audio Forum (też niektórych) to dla klienta istne Eldorado. Nie musi patrzeć jak sprzedawcy w pocie czoła targają kolumny i żmudnie wszystko podłączają, by już po 15 sekundach wiedzieć, że to zupełnie nie to. Nie wiem jak mają inni, ale mnie w takich momentach po prostu robi się głupio, że zmarnowałem czyjś wysiłek. To jak ze strzelaniem do kaczek, dla samej przyjemności zabijania – jedni to lubią i robią, inni nie.


Miło, że w Audio Forum