AURALiC G2.1 Series – powiew świeżości

Aktualizacja: 19 cze 2020

Pierwotna seria AURALiC’ów (G2 / GX) sprawiała wrażenie tak dopracowanej technicznie, iż trudno było sobie wyobrazić, że można będzie coś tam jeszcze usprawnić. A tu proszę – premiera G2.1 / GX.1

Seria G2, pomimo swoje sporej ceny, odniosła komercyjny sukces, to zmobilizowało zespół, by pójść jeszcze dalej. Miałem okazję poznać kilku „chłopaków” z AURALiC i mogę powiedzieć, że nie mają oni w sobie nic ze stereotypowych „Chińczyków” zrzynających pomysły od innych. Gdyby mogli, to prąd też wymyśliliby na nowo. Firma, poszła więc w kierunku rozwoju serii na płaszczyźnie sprzętowej jak i oprogramowania, wyznaczając tym samym nowe trendy.


AURALiC G2.1 Series

Dystrybutor: Seria G2 jest jednym z najbardziej udanych projektów firmy. Wprowadzenie jej było bardzo wartościową lekcją dla projektantów. Okazało się, że audiofile korzystający z wysokiej jakości źródeł cyfrowych cenią sobie nie tylko jakość dźwięku, ale i eleganckie wzornictwo, oraz szeroki wachlarz funkcji.

W efekcie czego powstała seria G2.1, która jest kolejnym etapem ewolucji w rozwoju produktów, a ucieleśnieniem tych zmian są modele:

  • Aries G2.1 – transport strumieniujący

  • Vega G2.1 – przetwornik strumieniujący

  • Sirius G2.1 – procesor cyfrowy z upsamplingiem

  • Leo GX.1 – referencyjny zegar cyfrowy (urządzenie dosłownie z kosmosu)

Unity Chassis II

Auralic Unity Chassis II