top of page

BANG & OLUFSEN Beoplay E8 Sport – słuchawki, które cię zmotywują

Zaktualizowano: 26 cze 2020

Poświęćcie 3 minuty swojego cennego czasu tej zapowiedzi. Widać, że Bang & Olufsen jest wyjątkowo zmotywowany, by przelicytować konkurencję na jakże już zapchanym rynku modeli prawdziwie bezprzewodowych (True Wireless).


BANG & OLUFSEN Beoplay E8 Sport

Czym to się objawia? Z takim rozmachem przygotowywanej kampanii promocyjnej jeszcze nie widziałem. Pakiet materiałów udostępniony dla mediów, waży prawie 13 GB, a w środku różnych zatrzęsienie odmian / długości / rozdzielczości / ujęć – tworzy aż 81 wersji filmów reklamowych. Do tego kilkaset JPGów w formatach zoptymalizowanych pod najważniejsze media społecznościowe i kilkadziesiąt PDFów. Marketingowe szaleństwo w pozytywnym znaczeniu znaczeniu tego słowa, więc korzystając z obfitości materiału pozwoliłem sobie również nieco poszaleć :)


Krzyś zaniepokojony stał na przystanku czekając na Puchatka. Już w zeszłym miesiącu się umówili, że gdy tylko pandemia zacznie odpuszczać, pójdą razem pobiegać

Muzyka poprzez swój odpowiedni rytm, potrafi stymulować utrzymywanie wysokiego tempa, odciąga uwagę od zmęczenia, a kawałki które szczególnie lubimy poprawiają nam samopoczucie. Tym razem Bang & Olufsen prezentując prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Beoplay E8 Sport, postanowił zawalczyć nie tylko o serca żeglarzy i pilotów (poprzednie kampanie), ale i o lekkoatletów, a całą całą uwagę skierował na biegaczy.

Minęła noc, a Puchatek nie przyszedł. Krzyś cierpliwie siedział moknąc. Wiedział bowiem, że jego nowym słuchawkom nic się nie stanie, nawet gdyby w nich wpadł do wody. W końcu postanowił poszukać przyjaciela. W głębi serca czuł, że dzięki błękitnym Beoplay E8 będzie się pozytywnie wyróżniał, na tle konkurujących ze sobą krzaków


Każde słuchawki Bang'a z jakimi do tej pory miałem styczność, charakteryzował bardzo dynamiczny charakter pracy. Żadne tam pitu pitu, tylko czysta energia. Dla słuchawek sportowych, to wręcz podwójnie korzystna cecha.

Christoffer Poulsen (wiceprezes ds. zarządzania produktem): Istnieją trzy elementy, których ludzie szczególnie poszukują w zestawie słuchawek sportowych: design zapewniający wodoodporność i możliwość personalizacji gwarantującą komfort podczas długich biegów i treningów, wysoką żywotność akumulatorów, która wykracza daleko poza linię mety, a co najważniejsze doskonałą jakość dźwięku – wszyscy twierdzą zgodnie, że nic nie jest ważniejsze niż doskonała muzyka, która motywuje, popycha dalej i umożliwia osiąganie lepszych wyników.

Krzyś biegał po całym Stumilowym Lesie i nawoływał...

Puchatku! Puchatku! Odpowiadało tylko echo

W tym samym czasie Roszpunka wyskoczyła z domu na krótką poranną przebieżkę (zanim Straż Miejska wyjdzie polować na bezmaseczkowców)

Zobaczywszy wołającego Krzysia z błękitnymi słuchawkami w uszach, stanęła jak wryta i poczuła pragnienie

Hey you! – zagaiła – jak się zamienisz na kolory, to cię wpuszczę do mojej tajnej wieży na kawę ze śmietanką


Dystrybutor: Nie musisz już rezygnować z estetyki na rzecz użyteczności. Beoplay E8 Sport wyróżniają się na tle konkurencji, oferując światowej klasy dźwięk i design – zawarte w zestawie słuchawek sportowych nie uznających żadnych kompromisów w zakresie wydajności. Słuchawki mieszczą się w kompaktowym etui służącym do ładowania bezprzewodowego, które łączy sprawdzone w świecie sportu materiały, takie jak guma i silikon teksturowany, z mocnym i odpornym na korozję anodowanym aluminium, które od ponad 50 lat stanowi znak rozpoznawczy produktów Bang & Olufsen. Słuchawki wyróżniają się pierścieniem z anodowanego aluminium, który charakteryzuje gamę prawdziwie bezprzewodowych słuchawek Bang & Olufsen, a logo zostało tak przeprojektowane, aby płynnie połączyć świat sportu z wyrafinowanym stylem. Przemyślane detale, takie jak prążkowana powierzchnia na słuchawkach, wspomagają dopasowanie, gdy palce są mokre lub spocone, a aby uniknąć niepotrzebnego zatrzymywania się, lub rozpraszania uwagi podczas biegu, słuchawki umożliwiają przełączanie się między utworami, odbieranie połączeń telefonicznych i aktywację trybu transparentności za pomocą jednego dotknięcia, lub przesunięcia palcem.

BANG & OLUFSEN Beoplay E8 Sport

Beoplay E8 Sport w komplecie posiadają wkładki douszne i płetwy uszne (na zdjęciu widać dwa różne rozmiary), dzięki czemu można się skupić na treningu, bez obaw o bezpieczeństwo samych słuchawek

Krzyś przypomniał sobie o kodekach AAC i aptX zapewniających doskonały dźwięk, i o łączność Bluetooth 5.1, i o odtwarzaniu muzyki z urządzeń iOS / Android, i o akumulatorach pracujących do 7 godzin, i o dodatkowej energii zgromadzonej w etui, i o 4 mikrofonach filtrujących hałas... i pomyślał, że przecież zamieniając Oxygen Blue na Black nic z tych cech nie straci, a kawa o poranku u panny, której włosy się świecą może się ponownie nie trafić

Pośpiesznie skompletował rozproszone po kieszeniach: etui do ładowania bezprzewodowego, piątkę wkładek dousznych, trójkę płetw usznych i kabel ładujący USB-C, a Roszpunka z radości już po kwadransie zamieniła jego życie w istną bajkę i od tego dnia codziennie rano i wieczorem uprawiali razem s... sport


Cena sugerowana: 1.400 zł


PS. Pisząc na początku tekstu o "konkurujących ze sobą krzakach", miałem oczywiście na myśli konkurencję podszytu w lesie o światło słoneczne :) Słuchawki spodziewane są w Polsce w okolicach połowy lipca, a więc niedługo.

N A J N O W S Z E    W P I S Y
bottom of page