BANG & OLUFSEN Beoplay E8 Sport – słuchawki, które cię zmotywują

Aktualizacja: 26 cze 2020

Poświęćcie 3 minuty swojego cennego czasu tej zapowiedzi. Widać, że Bang & Olufsen jest wyjątkowo zmotywowany, by przelicytować konkurencję na jakże już zapchanym rynku modeli prawdziwie bezprzewodowych (True Wireless).


BANG & OLUFSEN Beoplay E8 Sport

Czym to się objawia? Z takim rozmachem przygotowywanej kampanii promocyjnej jeszcze nie widziałem. Pakiet materiałów udostępniony dla mediów, waży prawie 13 GB, a w środku różnych zatrzęsienie odmian / długości / rozdzielczości / ujęć – tworzy aż 81 wersji filmów reklamowych. Do tego kilkaset JPGów w formatach zoptymalizowanych pod najważniejsze media społecznościowe i kilkadziesiąt PDFów. Marketingowe szaleństwo w pozytywnym znaczeniu znaczeniu tego słowa, więc korzystając z obfitości materiału pozwoliłem sobie również nieco poszaleć :)


Krzyś zaniepokojony stał na przystanku czekając na Puchatka. Już w zeszłym miesiącu się umówili, że gdy tylko pandemia zacznie odpuszczać, pójdą razem pobiegać

Muzyka poprzez swój odpowiedni rytm, potrafi stymulować utrzymywanie wysokiego tempa, odciąga uwagę od zmęczenia, a kawałki które szczególnie lubimy poprawiają nam samopoczucie. Tym razem Bang & Olufsen prezentując prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Beoplay E8 Sport, postanowił zawalczyć nie tylko o serca żeglarzy i pilotów (poprzednie kampanie), ale i o lekkoatletów, a całą całą uwagę skierował na biegaczy.