CES / LG, czyli "Róbmy swoje" po koreańsku – nowe funkcje w telewizorach

Koreańczycy przywieźli ze sobą na CES... zaraz, zaraz, czy w ogóle można mówić, że cokolwiek zostało przywiezione, skoro to wirtualna wystawa? Może wysłane / udostępnione/ podlinkowane? Dobra, to bez znaczenia, w każdym razie dużo tego i ciekawie się pokazali, więc czeka nas plus minus tygodniowy maraton z LG – od telewizorów po pralki – a w zasadzie jedną pralkę, ale za to jaką.


CES 2021 / LG logo - Life is ON

Nie planowałem, samo tak wyszło... ekipa LG bardzo solidnie przygotowała się do wystawy w czasach pandemii – barwne, ciekawie zaaranżowane prezentacje spowodowały, że tradycyjny z mojej strony słowotok ustąpił miejsca ilustracjom i odnoszę wrażenie, że z korzyścią dla prezentowanych tematów :)

Z kilkuset zdjęć, przygotowałem kilkadziesiąt fotomontaży (by treść mocniej zagęścić), a z tego dziś zobaczysz kilkanaście pierwszych. I tak oto powstała nowa kategoria wpisów na blogu Inaczej.tv PICTURE STORY – nazwa bloga zobowiązuje, by od czasu do czasu coś nowego wymyślić :)


LG telewizorami stoi, ale o samych odbiornikach będzie w kolejnym odcinku, a dziś zaczynamy od nowych funkcji jakie się pojawiły, lub wkrótce pojawią.