Czeskie granie w Bielsku-Białej / cz. 1


Kto od dziś, do 5 lipca planuje przebywać w okolicach Bielska-Białej, niech koniecznie w swoich planach uwzględni kawusię przy kojących dźwiękach muzyki w Cafe Zadymka, oraz wizytę w salonie audio Hi-Fi Studio.

W wydarzeniu biorą udział 2 zestawy / przez 2 tygodnie / w 2 lokalizacjach. Prezentowane będą referencyjne wzmacniacze lampowe czeskiej manufaktury KR AUDIO, w połączeniu z czeskimi kolumnami głośnikowymi marki ACOUSTIQUE QUALITY.

Kolumny AQ PassionLine Fever w Cafe Zadymka

Cafe Zadymka na Mostowej 5

Organizator: Pierwszy zestaw stoi już w kawiarni artystycznej Cafe Zadymka / Sfera Konesera w Bielsku-Białej przy ulicy Mostowej 5, w centrum handlowym Galeria Sfera. Miejsce kojarzone z największym i najlepszym festiwalem jazzowym w Polsce – Lotos Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa. Tam z jak najlepszej strony postarają się pokazać kolumny, o jakże zacnej nazwie AQ PassionLine Fever. Słuchając ich naprawdę można się rozgrzać. Rozwiązania konstrukcyjne obudowy jaki i wewnętrzne okablowanie zostało zapożyczone z większych AQ PASSION. Za dźwięk odpowiadają przetworniki SB Acoustics – jeśli ktoś jeszcze nie słyszał, to zbudowana od podstaw firma stworzona przez byłych inżynierów Scan-Speak’a.

Kolumny AQ PassionLine Fever w Cafe Zadymka

Gdyby kolumny AQ PassionLine Fever wraz z ich niesamowitymi obudowami wyprodukował któryś z niemieckich, lub brytyjskich producentów (u siebie na miejscu) to kosztowałyby z 10x więcej