Denon'a 110 lat cz. 2 - rocznicowe nowości stereo: odtwarzacz, wzmacniacz i wkładka z serii A110

Zaktualizowano: 3 paź 2020

Ludzie Denon'a postanowili uhonorować 110-tą rocznice powstania firmy w sposób, na którym znają się najlepiej – projektując serię urządzeń, która wybije się ponad to, do czego mogliśmy się przez lata przyzwyczaić. Mam nadzieję, że po lekturze, każdy wyrobi sobie własną (wstępną) opinię.

I jeszcze jedno – w tym tekście, nie ma ani słowa zaczerpniętego z oficjalnego newsa, gdyż wszystkie wykorzystane wiadomości i cytaty pochodzą z konferencji prasowej. Kto więc ciekaw cyferek i informacji ogólnych, musi sam do nich dotrzeć.

W kolejnym odcinku opowiem o jubileuszowym amplitunerze, bo to zupełnie osobny temat i uzupełnię tekst o kilka bezpardonowych pytań od dziennikarzy ze świata.


Kto przegapił część 1, opowiadającą o kamieniach milowych, wypracowanych przez firmę przez te 110 lat, niech koniecznie nadrobi zaległości w lekturze :)

Nieczęsto się zdarza, aby dało się namówić bezpośrednio związanych z powstaniem nowych produktów Japończyków, na kilka słów od siebie, ale skoro się tak zdarzyło to niech słowo wstępne, wygłosi postać legendarna – sam Shinichi Yamauchi.

Shinichi Yamauchi – Denon Sound Master