DENON Home Sound Bar 550, czyli soundbar bez konieczności stawiania subwoofera pod ścianą

Zaktualizowano: mar 3


Link do mojego tekstu opublikowanego na InfoAudio.pl, który zgodnie z wiedzą wujka Google jest po prostu pierwszą recenzją tego urządzenia na świecieDENON: Denon Home Sound Bar 550, czyli nowy szeryf pod telewizorem

W uzupełnieniu recenzji i bez zbędnego owijania w bawełnę dodam, że na przestrzeni ostatnich lat spośród wielu soudbarów jakie miałem w rękach, jakoś szczególnie pozytywnie zaskoczyło mnie dosłownie kilka – modele, które były w stanie wyróżnić się na tle monotonnego peletonu.

  • Pierwszym był blisko 3 lata temu Polk Audio MagniFi Mini (moja recenzja POLK: MagniFi Mini - mini soundbar) – kompaktowy głośnik z subwooferem, który wyceniony na zaledwie 1.199 zł potrafił dać czadu. "Gdzie w nim się mieści tyle dźwięków?" – to było chyba najczęściej zadawane pytanie przez każdego, kto go usłyszał. Zresztą nie od dziś wiadomo, że Polk ma swoje myki, dzięki którym tworzy znakomicie grające kolumny za przysłowiowe grosze i dlatego jest Numerem 1 sprzedaży w USA.

  • Drugim był półtora roku temu Sennheiser AMBEO (pisałem o nim m.in. tu – SENNHEISER: Ambeo Soundbar - nowa jakość w branży) – głośnik swoimi osiągami bardziej przypominający parę kolumn podłogowych, niż belkę pod telewizor, ale też i wyceniony ambitnie na 10.499 zł.