JBL / Mark Levinson / Revel – audiofilskie Dni Otwarte w Bielsku Białej

Aktualizacja: 2 paź 2020

W audiofilskiej stolicy południowej Polski – Bielsku Białej, wielki zjazd marek należących do Luxury Audio Group (JBL Synthesis / Mark Levinson / Revel / Arcam / Lexicon), z czego tym razem zagrają przedstawiciele pierwszej trójki.

Wprawdzie impreza trwa już od kilku dni, ale dopiero od dziś, ma stać się kompletną dzięki planowanemu dotarciu premierowego streamera marki Mark Levinson (mam przynajmniej taką nadzieję, że dojedzie).

Miejsce akcji – kawiarnia Café Zadymka (ul. Mostowa 5, Galeria Sfera I), oraz salon Hi-Fi Studio (ul. Cieszyńska 86). W ramach Dni Otwartych posłuchać można dwóch niebanalnych duetów: JBL L100 Classic / Mark Levinson No 5805, oraz Revel Ultima 2 Studio 2 / Mark Levinson No 5805.


JBL L100 Classic & Mark Levinson No 5805 w Cafe Zadymka, Bielsko Biała

Café Zadymka – Nieczęsto nadarza się okazja, żeby w przyjaznych warunkach posłuchać muzyki z tak high-endowych zestawów. Tym bardziej warto skorzystać z możliwości i wybrać się na DNI OTWARTE, które miały trwać do końca września, ale zostały przedłużone.

JBL L100 Classic & Mark Levinson No 5805 w Cafe Zadymka, Bielsko Biała

JBL L100 Classic (z założonymi maskownicami z gąbki), to nowoczesne kolumny, które nawiązują do kultowych głośników JBL L100 sprzed lat. Oryginalne JBL L100 wydano w 1970 roku i była to konsumencka wersja popularnego monitora JBL 4310 Pro Studio. To najlepiej sprzedający się model wszechczasów JBL . Dzisiaj, dzięki nowym JBL L100 Classic, legenda się odradza, a krytycy jak jeden mąż prześcigają się w komplementowaniu tych kolum.

Revel Ultima 2 Studio 2 & Mark Levinson No 5805 w HiFi Studio, Bielsko Biała